Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

Αγιασμός 2023-2024

• από

11/9/2023 ..χτύπησε το 1ο κουδούνι της χρονιάς για τον Αγιασμό..

Με έμπνευση, με φιλόδοξα σχέδια και νέους σχεδιασμούς, με όνειρα και ελπίδες, αρχίζουμε σήμερα τα μαθήματα για τη νέα σχολική χρονιά. Ευχή και προσδοκία όλων μας είναι να έχουμε μια νέα χρονιά, Αποδοτική και Δημιουργική και να επιτύχουμε τους στόχους μας, βάζοντας ο καθένας το δικό του λιθαράκι.

Επίσης να ευχαριστήσουμε θερμά τον απερχόμενο Διευθυντή κ. Αθηναίο Σωτήρη, για την πολύχρονη αμέριστη συνεισφορά του στο γυμνάσιο.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Πάτερ Ανέστη για τις ευλογίες του, στους εκλεκτούς προσκεκλημένους μας από το Σύλλογο Γονέων, την πρόεδρο, κα. Aliki Chatzakou, τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας, κ. Stergios Apostolou και τους δημοτικούς συμβούλους, κ. Απόστολος Στεργιάδης, Ανδρέας Οκλαλιώτης, Ευστράτιος Πιτικης, που μας τίμησαν τη μέρα αυτή με την παρουσία τους. Εύχομαι σε όλους επιτυχία και σε μία γόνιμη συνεργασία και τέλος σε όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και προχωράμε με όρεξη…

Η Διευθύντρια,

Κυριακή Χάνδρου