Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

12η Ημερίδα του ΟΜΦΑΛΟΥ για την αειφόρο αγροτική ανάπτυξη και τη γεωργία

• από

Πραγματοποιήθηκε σήμερα, Κυριακή 4-2-2024, η 12η Ημερίδα του ΟΜΦΑΛΟΥ για την αειφόρο αγροτική ανάπτυξη και τη γεωργία στα Τρίκαλα Ημαθίας και συγκεκριμένα στο Παλιό Δημοτικό Σχολείο Tρικαλων Ημαθίας..

Ευχαριστώ ιδιαίτερα τους μαθητές του 3ου Γυμνασίου Αγίου Αθανασίου Θεσσαλονίκης (Γυμνασίου Γέφυρας), Διονύση Κοντολέων της Α τάξης, Βασιλακάκη Δημήτρη και Σαββέλη Αρσένη της Β τάξης, όπως και τους γονείς τους που παρευρέθηκαν στην ημερίδα και παρουσιάσαμε το project του Ελαιώνα μας ανάμεσα σε τόσους σημαντικούς ανθρώπους!

BeFunky collage45611223

Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία τον κ. Kostas Karantininis και όλους όσους συμμετείχαν στην ημερίδα αυτή!